Wczytuję dane...

O firmie

Firma Sivash to jedyna firma w Ukrainie, która posiada państwową licencję na wydobywanie błota z zatoki Sivash, znajdującej się na południu Ukrainy, a także jego konfekcjonowanie i sprzedaż. 

Błoto jest wydobywane z jeziora ręcznie, pakowane bez przetwarzania i dodawania konserwantów, tylko zalewane na wierzchu różową solanką Sivash i szczelnie zamykane. Jest więc dostarczany użytkownikowi w jego naturalnej formie. Wysokie stężenie soli chroni błoto całkowicie naturalnie przed zarazkami.

Firma Sivash to wieloletnie doświadczenie w leczeniu układu mięśniowo-szkieletowego, problemów dermatologicznych, chorób narządów wewnętrznych, stawów i mięśni, a także regeneracji całego ciała. Tysiące ludzi, którzy wypróbowali produktów Sivash, było zadowolonych z wyników.

Terapia błotem Sivash pozwala nie tylko leczyć choroby, ale także zapobiega powrotowi chorób przewlekłych w przyszłości. Produkty medyczne i kosmetyczne Sivash mogą być wspaniałym prezentem dla Twoich bliskich. Błoto Sivash jest hipoalergiczne, nie zawiera w swoim składzie substancji chemicznych i toksycznych, przeciwnie, działają antybakteryjnie, znieczulająco, odmładzająco, antyseptycznie, regenerująco.

Mineralizacja produktów Sivash jest znacznie wyższa niż błota Saki i słynnego błota z Morza Martwego w Izraelu. „Sanatorium w domu” jest tym, co otrzymujesz dzięki produktom Sivash w bardzo przystępnych cenach.

Kup produkty Sivash w najlepszej cenie w naszym sklepie internetowym Biokord.com