Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4751006756038
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: DNC Cosmetics

Maska Drożdżowa na Porost Włosów

Szybko rosnące i dzielące się komórki drożdży tworzą unikalny kompleks substancji aktywnych. Takie połączenie pierwiastków śladowych, enzymów, kwasów i białek jest niemożliwe do stworzenia w zwykłych maseczkach.

Drożdże - wzmacniają cebulki włosowe, nadają włosom blask, zapobiegają ich wypadaniu. Wpływają na poprawę struktury włosów, wzmacniają i przyśpieszają ich wzrost. Drożdże dodatkowo wzbogacone o kompleks składników ziołowych w celu zwiększenia właściwości maseczki. 

Żywotność drożdży jest ograniczona, dlatego długotrwałe przechowywanie nie jest możliwe.

Włosy po użyciu maseczki są bardzo puszyste i błyszczące. 

Sposób użycia:

Zawartość opakowania wymieszać w małej ilości ciepłej wody (w temperaturze od 35 do 40 stopni), do konsystencji gęstej papki. Pozostawić w ciepłym miejscu na 10-15 minut. Nanieść maseczkę na korzenie włosów i owinąć włosy folią i ręcznikiem. Po 20-30 minutach umyć włosy szamponem. Stosować 1 raz w tygodniu.

W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej należy zaprzestać korzystanie z produktu.

Składniki aktywne:

Drożdże, proteiny mleczne, cukier trzcinowy, proszek gorczycy, ekstrakt z pokrzywy, ekstrakt z chabra bławatka, ekstrakt z rumianku. 

Skład INCI: 

Hydrolyzed Brewers Yeast Protein, Lactis Proteinum, Sucrose, Brassica Juncea Seeds Powder, Urtica Dioica Extract, Сеntaurea Cyanus Extract, Chamomilla Recutita Extract.

Masa netto: 100 g 
Producent:  DNC Kosmetyka, Łotwa

Charakterystyki

  • Kraj produkcji: 

    Łotwa