Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4810153028235
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Belita & Vitex

SERIA BRILLIANCE CRYSTALS

Pianka Mocno Utrwalająca do Włosów

Diamentowy Połysk z Proceramidami i Drogocennymi Mikrokryształami

DLA LUKSUSOWEGO POŁYSKU WŁOSÓW

Linia Brilliance Crystals oparta na drogocennych mikrokryształach diamentów i proceramidach, fachowo połączonych w technologii ciekłokrystalicznej, dzięki czemu każdy produkt może nadać lokom luksusową jedwabistą gładkość i niesamowity lustrzany połysk. Kluczowe składniki wnikają głęboko w strukturę włosa, przywracają i wygładzają je od nasady aż po końce, otulają każdy włos lekkim odblaskowym filmem, a nawet najsłabsze i najbardziej zniszczone pasemka nabierają pożądanej siły, jedwabistości i opalizującego połysku.

Profesjonalna porada:

1. Aby osiągnąć jak najlepszy efekt, zaleca się stosowanie produktów z linii w sposób kompleksowy, gdyż wzajemnie się uzupełniają i wzmacniają.

2. Ponieważ szampon oprócz detergentów zawiera aktywne składniki pielęgnacyjne, zaleca się dwukrotne nałożenie go na włosy: pierwsza aplikacja usuwa zanieczyszczenia z powierzchni włosów, a po ponownym nałożeniu na oczyszczone włosy, dobroczynne substancje mogą działać głębiej i skuteczniej.

3. Balsam do włosów można nakładać na całej długości, ale jeśli włosy mają skłonność do przetłuszczania się, lepiej odsunąć się kilka centymetrów od nasady.

4. Środki do intensywnej pielęgnacji włosów należy stosować co najmniej raz w tygodniu, a na włosy suche, zniszczone i łamliwe stosować codziennie.


  • Luksusowy połysk
  • Nieskazitelna objętość
  • Długotrwałe utrwalenie

Pianka do stylizacji z mikrokryształami diamentu i pro-keratyną zapewnia jednocześnie doskonałe, długotrwałe utrwalenie, nieskazitelną spektakularną objętość i olśniewający lustrzany połysk.

Dzięki kompleksowi wyjątkowo mocnych składników utrwalających i laminujących możesz tworzyć fryzury o dowolnej złożoności z wyrazistymi akcentami i nadać włosom wspaniały połysk.

Rezultat: luksusowa, długotrwała stylizacja z niesamowitym błyszczącym połyskiem.

Dodatkowe właściwości: zwiększa odporność na obciążenia termiczne i mechaniczne, zapobiega gromadzeniu się naprężeń statycznych na włosach, dyscyplinuje niesforne włosy.

Pojemność: 200 ml

Producent: Vitex, Białoruś

Charakterystyki

  • Kraj produkcji: 

    Białoruś