Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4820104010820
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Adverso

MIESZANKA OLEJKÓW ETERYCZNYCH NA GRYPĘ I PRZEZIĘBIENIE

100 % NATURALNA

Profesjonalnie dobrana mieszanka naturalnych olejków eterycznych łagodzi objawy chorób gardła, ostrych chorób układu oddechowego, grypy, opryszczki i innych.

Skład: 100% naturalne olejki eteryczne: eukaliptusowy, tymiankowy, z drzewa herbacianego, anyżowy, jodłowy.

METODY STOSOWANIA

KOMINEK AROMATERAPEUTYCZNY: 4-5 kropli w rozcieńczeniu z wodą do kominka (na 5 m2). Może być stosowany w nawilżaczach powietrza do aromatyzacji pomieszczeń. Aromatyzację wykonywać w sposób ciągły nie dłużej niż dwie godziny dziennie.

INHALACJE NA ZIMNO: 1-2 kropli mieszanki nanieść na chusteczkę i wykonać 10-20 głębokich, a później 5-7 krótkich wdechów i wydechów. Powtórzyć 2-5 razy.

INHALACJE PAROWE: 25-40 kropli mieszanki dodać do naczynia z gorącą woda (1l), nakryć głowę ręcznikiem i głęboko wdychać parę w ciągu 5-10 minut. Oczy muszą być zamknięte.

MASAŻ: dodać 15 kropli mieszanki do 50 ml kremu do masażu lub oleju bazowego.

KĄPIEL: do wypełnionej wanny (37-38 C) dodać 10-15 kropli mieszanki wymieszanego z 1 łyżką miodu, mleka lub soli. Czas trwania zabiegu wynosi 10-15 minut.

Przed pierwszym zastosowaniem naturalnych olejków należy wykonać test uczuleniowy. W tym celu mieszamy kroplę olejku eterycznego z łyżeczką oleju roślinnego, wcieramy w skórę i pozostawiamy na 24 godziny. Jeśli w tym czasie zaobserwujemy reakcję alergiczną, nie powinniśmy stosować tego olejku.

PRZECIWWSKAZANIA: indywidualna nietolerancja. 

PRZECHOWYWANIE:

w szczelnie zamkniętej butelce z ciemnego szkła w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać światła słonecznego.

Nie zawiera barwników, konserwantów i sztucznych substancji zapachowych.

Opakowanie: butelka szklana brązowa z kroplomierzem 10 ml

Producent: Adverso, Ukraina