Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4820169900913
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Bisheffect

Płynny Biszofit Połtawski ELIT

BISZOFIT POŁTAWSKI wydobywany jest z głębokości 2,4 tysiąca metrów w Regionie Połtawskim na Ukrainie. Jest koncentratem elementów mineralnych, które powstały w wyniku wyparowania wody z Morza Prehistorycznego. 

Biszofit stosowany jest jako pomoc w leczeniu i rehabilitacji ponad 50 chorób narządów laryngologicznych, traumatologicznych, kardiologicznych, reumatycznych, neurologicznych i wielu innych.

Środek pomocniczy przeznaczony do wcierania, okładów, kompresów, kąpieli, masażu, aplikacji spa i zabiegów fizykoterapii.

Przeznaczenie:

 • artroza
 • zapalenie stawów
 • dna moczanowa
 • osteochondroza
 • choroby tkanek okołostawowych

W gabinetach fizjoterapeutycznych z płynem Elite wykonuje się elektroforezę z biszofitem: rozcieńczyć biszofit z wodą 1: 1, namoczyć elektrody. Procedura co drugi dzień lub codziennie, kuracja od 7 do 10 zabiegów.

Kompres: rozcieńczyć biszofit Elite gorącą wodą 1: 1 (możesz dodać wódkę lub alkohol), zwilżyć gazę w roztworze i nałożyć na ciało i owinąć folią. Pozostawić na 30 minut.

Można także zastosować biszofit Elit do wcierania, lokalnych kąpieli dla nóg i dłoni. Lokalne zastosowanie jest bardzo skuteczne w zapobieganiu urazom i ich rehabilitacji.

Składniki:

woda, chlorek magnezu (biszofit), gliceryna, alantoina, olejek miętowy, olejek sosnowy, olejek eukaliptusowy.

Skład INCI: 

aqua, magnesium chloride, glycerine, allantoin, mentha piperita oil, pinus sylvestris leaf oil, eucalyptus globulus leaf oil.

Pojemność 650 ml

Producent: Bisheffect, Ukraina

Charakterystyki

 • Przeznaczenie: 

  ból pleców, stawów, mięśni; urazy

 • Kraj produkcji: 

  Ukraina

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...