Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4820031057394
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Aromatika

MIESZANKA NATURALNYCH OLEJKÓW DO SAUNY I ŁAŹNI PAROWEJ

SOSNA ALPEJSKA

Sauna to jedno z nielicznych miejsc do oczyszczenia ciała i uzdrawiania całego organizmu. Za pomocą aromaterapii temu zabiegowi można nadać większą skuteczność i efektywność.

Naturalny olejek z sosny alpejskiej ma silne właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne, przeciwgorączkowe i wykrztuśne. Zwiększa odporność. Upłynnia wydzielinę i ułatwia jej odpływ z dróg oddechowych, likwiduje kaszel i zapalenie w oskrzelach. Skuteczny w zapobieganiu i leczeniu grypy. Stymuluje aktywność umysłową, ma pozytywny wpływ przy stanach przeciążenia psychicznego. Przywraca równowagę emocjonalną, pomaga radzić sobie ze stresem.

METODY STOSOWANIA: kominek aromaterapeutyczny, aromatyzacja wody podczas kąpieli, aromatyzacja powietrza w saunie lub łaźnie parowej (do przygotowywania zapachowego roztworu wodnego, którym polewa się kamienie w saunie lub do generatora pary).

SKŁAD: alkohol etylowy (94.0 ± 3%), naturalny olejek z sosny alpejskiej.

PRZECHOWYWANIE: w szczelnie zamkniętej butelce z ciemnego szkła w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać światła słonecznego.

Nie zawiera barwników, konserwantów i sztucznych substancji zapachowych.

Opakowanie: butelka szklana brązowa z kroplomierzem 10 ml

Producent: Aromatika, Ukraina

Translate this page in your preferred language:

You can translate the content of this page by selecting a language in the select box.