Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4820031059145
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Aromatika

KOMPOZYCJA OLEJKÓW ETERYCZNYCH

ŁAP SZCZĘŚCIE

100 % NATURALNA

Składniki: naturalne olejki eteryczne: pomarańczowy, cytrynowy, bergamotowy, grejpfrutowy.

Kompozycja aromaterapeutyczna „Złap szczęście” jest wyrazem nieopisanego poczucia szczęścia i wewnętrznej satysfakcji. W dawnych czasach ludzie wierzyli, że połączenie kilku wyrazistych aromatów może przynieść szczęście, „odstraszyć” złe duchy i przyciągnąć fortunę do jego życia.

Specjaliści ukraińskiej marki Aromatika mocno wierzą, że ta szczególna kompozycja olejków eterycznych jest w stanie „przyciągnąć” upartą damę szczęścia.

Mała butelka zawiera mieszankę wysokiej jakości olejków eterycznych, które zebrały wszystkie życiodajne właściwości roślin. Kompozycja olejków eterycznych budzi pozytywną energię, przynosi szczęście zarówno w biznesie, jak i życiu osobistym. Produkt zawiera mieszankę „optymistycznych” owoców cytrusowych: pomarańczy, cytryny, bergamotki i grejpfruta.

METODY STOSOWANIA

KOMINEK AROMATERAPEUTYCZNY: 1-2  kropli w rozcieńczeniu z wodą do kominka (na 3 m2). Może być stosowana w nawilżaczach powietrza do aromatyzacji pomieszczeń. Czas trwania zabiegu 30 minut.

INHALACJE NA ZIMNO: 2-3 kropli mieszanki nanieść na chusteczkę i wykonać 10-20 głębokich, a później 5-7 krótkich wdechów i wydechów. Powtórzyć 2-5 razy.

INHALACJE PAROWE: 1-2 krople mieszanki dodać do naczynia z gorącą woda, nakryć głowę ręcznikiem i głęboko wdychać parę w ciągu 5-7 minut. Oczy muszą być zamknięte.

MASAŻ: dodać 3-7 kropli do 1-2 łyżek oleju roślinnego lub kremu do masażu.

KĄPIEL: do wypełnionej wanny (37-38 C) dodać 3-5 kropli olejku wymieszanego z 1 łyżką miodu, mleka, soli lub płynu do kąpieli. Czas trwania zabiegu wynosi 10-20 minut. Wpływa na układ nerwowy, skórę i drogi oddechowe.

SAUNA, ŁAŹNIA PAROWA, RUSKA BANIA: 5-10 kropli mieszanki wymieszać z 1-2 łyżką miodu, mleka lub soli i rozpuścić w 500 ml wody. Polewać kamienie w łaźnie parowej lub dodawać do generatora pary.

Przed pierwszym zastosowaniem naturalnych olejków należy wykonać test uczuleniowy. W tym celu mieszamy kroplę olejku eterycznego z łyżeczką oleju roślinnego, wcieramy w skórę i pozostawiamy na 24 godziny. Jeśli w tym czasie zaobserwujemy reakcję alergiczną, nie powinniśmy stosować tego olejku.

PRZECIWWSKAZANIA: indywidualna nietolerancja.

PRZECHOWYWANIE: 

w szczelnie zamkniętej butelce z ciemnego szkła w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać światła słonecznego.

Nie zawiera barwników, konserwantów i sztucznych substancji zapachowych.

Opakowanie: butelka szklana brązowa z kroplomierzem 10 ml

Producent: Aromatika, Ukraina

Charakterystyki

  • Kraj produkcji: 

    Ukraina

Translate this page in your preferred language:

You can translate the content of this page by selecting a language in the select box.