Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4820031059169
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Aromatika

CZYSTY UMYSŁ KOMPOZYCJA OLEJKÓW ETERYCZNYCH

100 % NATURALNA

Wszyscy wiedzą, że do szczęśliwego życia potrzebne jest nie tylko zdrowe, mocne ciało, ale także czysty umysł. Mózg jest najbardziej złożonym organem w ludzkim ciele, w każdej sekundzie rozwiązuje najtrudniejsze problemy i uczy się różnych umiejętności.

Nieustannie rozwijamy nasze procesy poznawcze, a także zdolności intelektualne przez całe życie. Zachowanie jasności umysłu i trzeźwości pamięci w wieku dorosłym to bardzo ważne zadanie dla każdego człowieka.

Aromaterapia może być jednym z narzędzi wzmacniających i rozwijających mózg, umysł i intelekt.

Firma Aromatika stworzyła specjalną kompozycję zapachową, która pobudza mózg i procesy umysłowe, przywraca jasność myślenia.

Skład: olejki eteryczne: grejpfrutowy, pomarańczowy, cynamonowy, imbirowy.

Właściwości: orzeźwiające, tonizujące.

Zalety kompozycji

Kompozycja olejków eterycznych to środek składający się wyłącznie z naturalnych składników i skutecznie oddziałujący na organizm. Jest również wyjątkowy pod względem niesamowitej łatwości użytkowania. Zaledwie kilka kropel produktu pomoże Ci się skupić i jasno myśleć.

Kompozycja jest idealna dla tych, którzy prowadzą samochód, przygotowują się do egzaminów lub innych ważnych wydarzeń, pracuje przy komputerze (olejki eteryczne dla umysłu zmniejszają liczbę błędów), w sytuacjach wymagających zwiększonej aktywności mózgu, jasności myśli, koncentracji i uważności.

Działanie aromatu olejków eterycznych

Olejek eteryczny z grejpfruta jest skutecznym środkiem tonizującym i przeciwdepresyjnym, poprawia nastrój, zwiększa aktywność umysłową, działa pobudzająco, zwiększa wydolność, pomaga przezwyciężyć zmęczenie psychiczne.

Olejek pomarańczowy - pomaga radzić sobie z takimi emocjami jak agresja i złość. Poprawia nastrój, pomaga radzić sobie z depresją, porządkuje myśli. Inspiruje, budzi intuicję, przywraca zainteresowanie życiem.

Olejek eteryczny cynamonowy - korzystnie wpływa na pracę mózgu, poprawia pamięć, wspomaga koncentrację.

Olejek eteryczny z imbiru - działa kojąco na układ nerwowy, poprawia ostrość umysłu i wzroku, poprawia pamięć i koncentrację.

METODY STOSOWANIA

KOMINEK AROMATERAPEUTYCZNY: 1-2  kropli w rozcieńczeniu z wodą do kominka (na 3 m2). Może być stosowana w nawilżaczach powietrza do aromatyzacji pomieszczeń. Czas trwania zabiegu 30 minut.

INHALACJE NA ZIMNO: 2-3 kropli mieszanki nanieść na chusteczkę i wykonać 10-20 głębokich, a później 5-7 krótkich wdechów i wydechów. Powtórzyć 2-5 razy.

INHALACJE PAROWE: 1-2 krople mieszanki dodać do naczynia z gorącą woda, nakryć głowę ręcznikiem i głęboko wdychać parę w ciągu 5-7 minut. Oczy muszą być zamknięte.

MASAŻ: dodać 3-7 kropli do 1-2 łyżek oleju roślinnego lub kremu do masażu.

KĄPIEL: do wypełnionej wanny (37-38 C) dodać 3-4 kropli olejku wymieszanego z 1 łyżką miodu, mleka, soli lub płynu do kąpieli. Czas trwania zabiegu wynosi 10-20 minut. Wpływa na układ nerwowy, skórę i drogi oddechowe.

SAUNA, ŁAŹNIA PAROWA, RUSKA BANIA: 5-10 kropli mieszanki wymieszać z 1-2 łyżką miodu, mleka lub soli i rozpuścić w 500 ml wody. Polewać kamienie w łaźnie parowej lub dodawać do generatora pary.

Przed pierwszym zastosowaniem naturalnych olejków należy wykonać test uczuleniowy. W tym celu mieszamy kroplę olejku eterycznego z łyżeczką oleju roślinnego, wcieramy w skórę i pozostawiamy na 24 godziny. Jeśli w tym czasie zaobserwujemy reakcję alergiczną, nie powinniśmy stosować tego olejku.

PRZECIWWSKAZANIA: indywidualna nietolerancja.

PRZECHOWYWANIE: w szczelnie zamkniętej butelce z ciemnego szkła w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać światła słonecznego.

Tylko naturalne olejki firmy AROMATIKA odpowiadają wyżej opisanym właściwościom i metodom stosowania. Przy opracowaniu zaleceń została wykorzystana informacja o kraju pochodzenia surowca, metodzie otrzymywania olejku oraz jego składzie. Informacja podana w opisie nie może być wykorzystywana przy stosowaniu olejków eterycznych innych producentów.

Skład (INCI): Citrus Paradisi Peel Oil, Citrus Sinensis Peel Oil Expressed, Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil, Zingiber Officinale Root Oil.

Nie zawiera barwników, konserwantów i sztucznych substancji zapachowych.

Opakowanie: butelka szklana brązowa z kroplomierzem 10 ml

Producent: Aromatika, Ukraina

Współautorem informacji podanej w opisach produktów Sklepu Ukraina Shop jest biuro tłumaczeń. Stanowi to intelektualną własność naszej firmy oraz Biuro Tłumaczeń. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie opisów oraz zdjęć, zawartych w sklepie w całości lub w części bez zgody firmy lub biuro tłumaczeń jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170

Translate this page in your preferred language:

You can translate the content of this page by selecting a language in the select box.