Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4820031055857
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Aromatika

ZESTAW DO AROMATERAPII "MIĘTA I CYTRYNA"

z mieszanką naturalnych olejków  eterycznych i gwiazdkami ceramicznymi

Mieszanka 100% czystych olejków eterycznych napełnia pokój orzeźwiającym, owocowym-korzennym aromatem. Ma działanie przeciwwirusowe, co sprawia, że jest niezbędna w okresie jesienno-zimowym.

Jednym z najbardziej dostępnych i  i rozpowszechnionych metod aromaterapii jest metoda stosowania olejków eterycznych na ceramice (zimne inhalacji).


Gwiazdki Ceramiczne wchodzące w zestaw wyprodukowane ze specjalnej porowatej gliny. To eleganckie akcesoria, którymi można ozdobić wnętrze każdego mieszkania. Również można ich używać w biurze lub samochodzie. Aromat zachowują przez 2-3 dni.

Zestaw zawiera: mieszanka olejków eterycznych z mięty i cytryny 10 ml - 1 szt. Gwiazdki Ceramiczne  – 5 szt.

Sposób użycia: zakroplić 1-2 kropli mieszanki na gwiazdkę ceramiczną. Można regulować intensywność zapachu ilością gwiazdek: im więcej gwiazdek, tym bardziej intensywny aromat. 1-2 razy w miesiącu gwiazdki ceramiczne należy umyć wodą z sodą oczyszczoną.

Uwaga: 

Tylko do użytku zewnętrznego. Testować indywidualnie. W przypadku kontaktu z oczami przemyć natychmiast dużą ilością wody.

Przechowywanie: 

Przechowywać szczelnie zamkniętym w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze +25 ° C.Unikać bezpośredniego światła słonecznego.

Producent: Aromatika, Ukraina

Translate this page in your preferred language:

You can translate the content of this page by selecting a language in the select box.