Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4823052202576
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Amalgama Lux

OLEJ WITAMINIZUJĄCY DO WZMOCNIENIA I POBUDZENIA WZROSTU WŁOSÓW "SULSENA"

Składnikiem bazowym oleju jest oliwa z oliwek, która dzięki dużej przenikalności, natychmiast dostarcza składniki biologicznie aktywne do mieszków włosowych, zapewniając odżywianie korzeni włosów i skóry głowy.

Olej z norki oraz olej rycynowy, jako źródło witaminy F (która zawiera mono-i polinasycone (omega-3, omega-6, omega-9) oraz linolowy, linolenowy, arachidonowy kwasy tłuszczowe) zwiększają odżywcze i nawilżające właściwości oliwy z oliwek, normalizują procesy fizjologiczne, zachodzące w mieszkach włosowych, poprawiają przepływ krwi do korzeni włosów, zapobiegają zanikowi mieszków włosowych i pobudzają wzrost zdrowych włosów.

Olejek Lawendowy poprawia krążenie krwi w skórze głowy, ma dobroczynne działanie na metabolizm w mieszkach włosowych, utrzymuje zdrowy stan systemu korzeniowego włosów.

Olejek Geraniowy neutralizuje działanie wolnych rodników, które powodują wypadanie włosów, wzmacnia cebulki włosowe, poprawia ukrwienie skóry głowy.

Wyciąg z owoców rokitnika ze względu na zawartość naturalnych lipidów, witaminy A, E i karotenoidów zwiększa gęstość włosów.

Wyciąg z kwiatu rumianku (źródło witaminy E i naturalnego bisabololu) działa regenerująco na korzenie włosów i skórę głowy.

Wyciąg z czerwonej papryki najskuteczniejszy środek przeciw wypadaniu włosów. Kapsaicyna, zawarta w jego składzie, skutecznie rozgrzewa skórę głowy i poprawia penetrację substancji czynnych oleju w głębsze warstwa naskórka, zwiększając przepływ substancji odżywczych do mieszków włosowych.

PRZEZNACZENIE:

  • nadmierne wypadanie włosów;
  • do odnowienia i zwiększenia gęstości włosów;
  • do przedłużenia okres aktywnego wzrostu włosa (tzw. anagenu);
  • do przyspieszenia wzrostu włosów.

STOSOWANIE: 

Nanieść olej na skórę głowy i wetrzeć w korzenie włosów. Masować skórę głowy przez 2-3 minuty, co ułatwia przenikanie dobroczynnych składników oleju w głąb cebulek włosowych. Następnie założyć czepek foliowy i owinąć głowę ręcznikiem. Po 1,5-2 godzinach dokładnie umyć włosy i skórę głowy ciepłą wodą z szamponem (najlepiej 2 razy). Dla uzyskania najlepszych efektów, zaleca się stosować olej ciepły (pogrzany na łaźni wodnej). Po nałożeniu oleju należy dokładnie umyć ręce. Nie rozprowadzać olej po włosach.

Nie podgrzewać olej w kuchence mikrofalowej!

Intensywna kuracja 3 razy w tygodniu. Czas stosowania 3 miesięcy.

Kuracja profilaktyczna 1 raz w tygodniu. Czas stosowania 1 miesiąc, 2 razy w roku.

Uwaga!

W skład oleju wchodzą wyciągi z rokitnika oraz czerwonej papryki, które mogą nadać włosom jasnych odcieni pomarańczowego koloru, który łatwo się zmywa.

REZULTAT: 

Odnowienie funkcji życiowych mieszków włosowych, zmniejszenie utraty włosów, poprawa ogólnej jakości włosów.

Wyciągi z rokitnika, z kwiatów rumianku, czerwonej papryki otrzymywane są z naturalnych surowców poprzez nadkrytyczną ekstrakcję.
100% naturalne składniki, nie zawierają żadnych zanieczyszczeń i ekstrahentów.
Przed pierwszym zastosowaniem należy wykonać test uczuleniowy.

W przypadku kontaktu z oczami przemyć obficie ciepłą wodą. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.  Nie używać oleju do brwi i rzęs!

Olej nie powoduje skutków ubocznych.

Składniki aktywne: 

Oliwa z oliwek, olej z norki, olej rycynowy, wyciąg z czerwonej papryki, wyciąg z owoców rokitnika, wyciąg z kwiatu rumianku, naturalny olejek lawendowy, naturalny olejek geraniowy.

NIE ZAWIERA OLEJÓW MINERALNYCH I SILIKONÓW
INGREDIENTS INCI:

Olea Europeae (Olive) Fruit Oil, Mink Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Capsicum Annuum, Hippophae Rhamnoides, Chamomila Recutita, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Geranium Maculatum Oil, BHT, Propylparaben.

OPAKOWANIE: butelka z końcówką dozującą 100 ml
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Translate this page in your preferred language:

You can translate the content of this page by selecting a language in the select box.