Wczytuję dane...
EAN: 4820177028067
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Aromatika

Zanurz się w atmosferze francuskiej Prowansji, gdzie pod gorącym południowym słońcem rozciągają się rozległe połacie kwitnących pól lawendy i ziół. Specjaliści ukraińskiej firmy Aromatika opracowali specjalny produkt do aromatyzowania pościeli, poduszek i pomieszczeń olejkiem eterycznym z lawendy - spray Lavender Dreams.

Lawendowy spray doskonale dezodoryzuje powietrze w pomieszczeniach, usuwa nieprzyjemne zapachy i odświeża tekstylia domowe. Można nim spryskiwać pościel, poduszki, zasłony, tapicerkę mebli tapicerowanych, aby nadać im delikatny zapach lawendy.

Doskonale się rozprowadza i nie pozostawia widocznych plam na tkaninach.

Aromaspray Lavender Dreams to nie tylko dobry pomocnik w życiu codziennym, ale także doskonały regulator nastroju i stanu psychicznego człowieka.

Naturalny olejek eteryczny z lawendy:

  • Posiada lekki, świeży, chłodny, kwiatowo-ziołowy aromat.
  • Znany ze swojego uspokajającego działania.
  • Pomaga złagodzić stres psychiczny i psychiczny.
  • Eliminuje skutki stresu.
  • Pomaga złagodzić bóle głowy lub migreny.
  • Promuje spokojny i zdrowy sen.

Zapach tego aromatycznego sprayu przeniesie Cię mentalnie w krainę urzekającego piękna i odurzających zapachów, pomoże zrelaksować się i wyciszyć po ciężkim dniu, stworzy w domu przytulną, spokojną atmosferę do wypoczynku, w której widać tylko to, co najbardziej przyjemne kolorowe lawendowe sny na pachnących lawendowych poduszkach.

Skład: PP6-2 Methyl Ether, Parfum, Lavandula Angustifolia Oil.

Jak stosować

Stosować w warunkach domowych w celu aromatyzacji powietrza w pomieszczeniach. Spryskaj od siebie w kierunku środka pomieszczenia.

Translate this page in your preferred language:

You can translate the content of this page by selecting a language in the select box.