Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4820031056571
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Aromatika

Balsam Ziołowy na Siniaki i Stłuczenia

z ekstraktem z badiagi

Balsam pomaga likwidować obrzęki, stany zapalne i siniaki. Sprzyja szybszej regeneracji tkanek, wzmacnia ściany naczyń krwionośnych i naczyń włosowatych, przyspiesza resorpcję krwiaków, działa kojąco.

Badiaga (Spongilla) to gąbka słodkowodna, która posiada unikalne pochłaniające i bakteriobójcze właściwości. Odznacza się dużą zawartością igieł krzemionkowych, ponadto zawiera fosforany, węglany i substancje organiczne. Działa przeciwzapalnie i obkurczająco, przyspiesza wchłonięcie siniaków, zmniejsza obrzęki i spuchnięcia po urazach, pomaga złagodzić miejscowy ból.

Działanie balsamu opiera się na mechanicznej stymulacji skóry. Sproszkowane igiełki krzemu powodują rozszerzenie naczyń krwionośnych, dzięki czemu zwiększa się przepływ krwi.

Olejek jałowcowy poprawia krążenie krwi i przyspiesza metabolizm. Zmniejsza ból.

Olejek z mięty pieprzowej ma właściwości chłodzące, łagodzące i zmniejszające przekrwienie, szybko przywraca uszkodzone tkanki.

Olejek z drzewa herbacianego działa antyseptycznie, bakteriobójczo, aktywuje procesy odbudowy uszkodzonych tkanek.

Wyciąg z kasztanowca działa obkurczająco, poprawia mikrokrążenie krwi, wzmacnia ściany naczyń krwionośnych i reguluje ich przepuszczalność.

Wyciąg z rumianku sprawdzony środek na siniaki (zatrzymuje krwawienie podskórne).

Olej rycynowy sprzyja gojeniu otarć, wszelkich skaleczeń, owrzodzeń.

Stosowanie: 

nanieść na miejsce problemowe 3-4 razy dziennie, delikatnie wmasować. Jeśli jest to konieczne, nałożyć na powierzchnię skóry ciepły kompres nasączony balsamem.

Nie stosować na otwarte rany i wrzody.

Składniki aktywne: 

ekstrakt z badiagi, ekstrakt z kasztanowca, ekstrakt z rumianku, olejek jałowcowy, olejek miętowy, olejek z drzewa herbacianego.

Skład INCI: 

water, spongilla extract, horse chestnut extract, chamomile extract, denatured ethyl alcohol (14.5 ± 3%), isopropyl alcohol, PEG-40, hydrogenated castor oil, propylene glycol, carbopol, triethanolamine, juniper essential oil, peppermint essential oil, tea tree essential oil, triethylene glycol, imidazolidinyl urea, methylparaben, propylparaben, dehydroacetic acid.

Przeciwwskazania: indywidualna nietolerancja składników.

Warunki przechowywania:

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu z dala od bezpośredniego światła słonecznego i źródeł ciepła w temperaturze nie niższej niż + 5 ° С i nie wyższej niż + 25 ° С

Pojemność: 50 g.

Translate this page in your preferred language:

You can translate the content of this page by selecting a language in the select box.