Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4810151026165
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Belita & Vitex

SERIA KOENZYMY MŁODOŚCI Q10

TERMOAKTYWNA MASKA DO TWARZY I SZYI

Kosmetyki fermentowane - nowy etap w branży kosmetycznej. Proces fermentacji pozwala na tworzenie nowych, unikalnych i tańszych produktów z małymi cząsteczkami, które łatwiej i głębiej wnikają w skórę. Sfermentowane oleje zapewniają pełne odżywienie komórkowe, utrzymując młodość przez długi czas.

Fermentacja to biochemiczny proces rozkładu substancji organicznych przez enzymy. Substancje pozyskiwane po fermentacji są bogate w aminokwasy, witaminy i przeciwutleniacze.

Podążając za światowymi trendami w kosmetologii, firma BELITA opracowała nową linię kosmetyków Koenzymes of Youth Q10. Kosmetyki fermentowane do pielęgnacji włosów i skóry twarzy.


Maska termiczna to wyjątkowy produkt (maska ​​samonagrzewająca) przeznaczony do intensywnej pielęgnacji i odbudowy skóry.

Maska termiczna nałożona na skórę wywołuje uczucie przyjemnego ciepła, zapewnia głębokie wnikanie składników aktywnych, uruchamiających procesy odmładzania, liftingu i modelowania owalu twarzy.

Kompleks składników aktywnych (witamina C, koenzym Q10, kompleks olejów fermentacyjnych, Juvinity):

  • skutecznie przeciwdziała procesom starzenia,
  • modeluje kontur twarzy,
  • wyraźnie zmniejsza „drugi” podbródek,
  • zapobiega tworzeniu się głębokich zmarszczek,
  • pomaga przywrócić naturalną gładkość, jędrność i promienny kolor.

Stosowanie:

na oczyszczoną skórę twarzy i szyi z wyłączeniem okolic oczu i ust nałożyć maskę termiczną, pozostawić na 15-20 minut, następnie spłukać wodą.

Pojemność: 75 ml

Producent: Belita, Białoruś

Charakterystyki

  • Kraj produkcji: 

    Białoruś